TARA Wipe Maintanence Agents

TARA CERAMICA

Zemin Temizleyici Doğal yada Yapay Taşlar İçin

Yeniden yağlandırıcı yada film tabakası oluşturan maddeler içermeyen, zemin kaplamasının parlaklığını koruyan, ideal bir temizleme etkisi gösteren hoş kokulu bir üründür. Granit, mermer, fayans gibi tüm kendinden parlak veya sırlı zeminlerin temizliği için uygundur. TARA CERAMICA nemli yada ıslak silme yöntemi ile yapılan günlük temizlikler, püskürtme yöntemi ve otomat makinesi ile yapılacak uygulamalarda kullanılabilir.

Ürün Bilgi Formu

Ürün Güvenlik Formu (MSDS)

6105

Art. No.

20 L (20,00 kg) bidon

1 bidon

32 bidon

Ambalaj Türü

Ambalaj Birimi

Palet - Birimi

TARA MOP

Toz Toplama Maddesi

Zemin kaplamaları üzerinde oluşan toz tabakasını kaldırmak, bu sayede yer döşemelerinin çizilip yıpranmaya karşı korunmasını sağlamak amacı ile kullanılan bir üründür. Özellikle kendinden parlak (granit, seramik, fayans, pvc, linolyum vb. gibi) doğal ve yapay taşların ıslak paspaslama veya makineli temizliğinin öncesinde kullanılması tavsiye edilir.

Ürün Bilgi Formu

Ürün Güvenlik Formu (MSDS)

6102

Art. No.

5 L (4,10 kg) bidon

4 adet karton içinde

36 karton

Ambalaj Türü

Ambalaj Birimi

Palet - Birimi

TARA PARKETT

Ahşap Zemin Temizleyici

Zemin kaplamasının parlaklığını koruyan ideal bir temizleme etkisi gösteren hoş kokulu temizleme ürünüdür. Laminat, lamine, masif gibi ahşap zemin kaplamalarında temizlik ve bakım amacıyla kullanılır. İçeriğindeki parlatıcı bileşenler sayesinde zeminlerde parlak film tabakası oluşturur. TARA PARKETT nemli yada ıslak silme yöntemi ile yapılan günlük temizliklerde , püskürtme yöntemi ile yapılacak uygulamalarda kullanılabilir.

Ürün Bilgi Formu

Ürün Güvenlik Formu (MSDS)

6103

Art. No.

5 L (5,00 kg) bidon

4 adet karton içinde

36 karton

Ambalaj Türü

Ambalaj Birimi

Palet - Birimi

KURUMSAL

Türkiye’de Tuzla / İSTANBUL bölgesinde bulunan yaklaşık 16.000 m2 kapalı alana sahip üretim fabrikasında, doğaya ve kullanıcılara duyarlı bir şekilde üretilen BAYCO ürünleri ...

daha fazla oku....

» ANA SAYFA

» KURUMSAL

» ÜRÜNLERİMİZ

» İLETİŞİM

» HABERLER

» FAALİYET ALANLARIMIZ

Bizi takip edin.

Copyright © 2017 BAYCO tüm hakları saklıdır.