BAYCO TEMİZLİK BAKIM ÜRÜNLERİ

Banyo Temizlik Ürünleri

SANIZID

Banyo Temizleyici

SANIZID, saniter alanlarda (banyo, wc, duş alanları) aside dayanıklı yüzeyleri ve yer döşemelerini temizler,bakım sağlar. Malzemeyi koruyarak,güçlü ve hızlı bir biçimde kireçleri, yağ kirlerini, üre taşlarını hijyenik olarak temizler. Özellikle çeşmeler, lavabolar, duşa kabin, küvetler, pisuvar çevresi, aside dayanıklı olan seramik zeminlerin üzeri ve derz aralarının temizlenmesinde kullanılır. Zarif hoş parfümü ile, çok sıcak olan saniter alanlarda, örneğin hamamlar, huzur evleri, hastaneler, kapalı yüzme havuzlarında sorunsuz kullanılabilir. SANIZID boya ilaveleri içermez,dolayısıyla açık gözenekli materyaller üzerinde boya kalıntıları bırakmaz. Karışıklıkları önlemek için kırmızı renk kodu taşımaktadır. Mermer, suni taş ve aside duyarlı tüm materyallerde kullanılmamalıdır.

Ürün Bilgi Formu

Ürün Güvenlik Formu (MSDS)

2104

2105

Art. No.

  1 L (1,03 kg) yuvarlak şişe

  5 L (5,15 kg) bidon

12 adet karton içinde

4 adet karton içinde

50 karton

36 karton

Ambalaj Türü

Ambalaj Birimi

Palet - Birimi

SANITA PLUS

Güçlü Banyo Temizleyici

Tüm saniter alanlarda (wc,banyo,duş alanları) biriken kireç kalıntıları, pas, idrar kalıntısı, yağlı kir ve sabun izleri, çimento kalıntıları gibi inatçı kirleri hızlıca temizler, hijyen sağlar. Temizlik sırasında malzemeyi korur, korozyon zararlarını önler. Özellikle çeşmeler, lavabolar, duşa kabin, küvetler, pisuvar çevresi, aside dayanıklı olan seramik zeminlerin üzeri ve derz aralarının temizlenmesinde kullanılabilir. Mermer, suni taş ve aside duyarlı tüm materyallerde kullanılmamalıdır. İnşaat sonrası genel temizlik uygulamalarında kullanıma uygundur.

Ürün Bilgi Formu

Ürün Güvenlik Formu (MSDS)

2107

2108

Art. No.

  1 L (1,00 kg) yuvarlak şişe

10 L (10,00 kg) bidon

12 adet karton içinde

1 bidon

50 karton

60 bidon

Ambalaj Türü

Ambalaj Birimi

Palet - Birimi

WC PLUS

Tuvalet Temizleyici

Klozet ve pisuvar içlerinde oluşmuş pas, kireç, yağ, birikmiş üre tabakalarını temizlemek ve hijyen sağlamak amacıyla kullanılır. Koyu kıvamlı olması sebebi ile dik yüzeylere yapışır, şişenin kıvrık başı ürünün istenilen noktaya kolayca ulaşmasını sağlar. İdrar kokusunu bloke edici, hoş ve kalıcı bir kokuya sahiptir.

Ürün Bilgi Formu

Ürün Güvenlik Formu (MSDS)

2110

Art. No.

  1 L (1,03 kg) yuvarlak şişe

12 adet karton içinde

 

50 karton

Ambalaj Türü

Ambalaj Birimi

Palet - Birimi

KURUMSAL

Türkiye’de Tuzla / İSTANBUL bölgesinde bulunan yaklaşık 16.000 m2 kapalı alana sahip üretim fabrikasında, doğaya ve kullanıcılara duyarlı bir şekilde üretilen BAYCO ürünleri ...

daha fazla oku....

» ANA SAYFA

» KURUMSAL

» ÜRÜNLERİMİZ

» İLETİŞİM

» HABERLER

» FAALİYET ALANLARIMIZ

Bizi takip edin.

Copyright © 2017 BAYCO tüm hakları saklıdır.